Gsm: 0507 341 42 98


Resim Çek
Ölçü Yaz
Anında Fiyat Al

Tıkla Yaz..

Kandilli Sineklik Ürünleri

Kandilli Sineklik Tüm Pimapen, Alüminyum, Ahşap, Kapı, Pencere ve Dar Alanlar İçin İstediğiniz Model, Renk ve Özel Ölçülerde Üretebilir. Sineklik Ürünlerimize Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.

Plise Pencere
Sineklik
İncele...
Plise Kapı
Sineklik
İncele...
Plise Duble
Sineklik
İncele...
Cam Balkon
Sineklik
İncele...
Panjur Önü
Sineklik
İncele...
İnce Seri
Sineklik
İncele...
Plise Pileli Perde
İncele...
Menteşeli Pen. Sineklik
İncele...
Menteşeli Kapı Sineklik
İncele...
Kedi Pencere
Sineklik
İncele...
Kedi Kapı
Sineklik
İncele...
Sineklik Renkleri
İncele...

Yeni Nesil Ürün Plise Katlanır Sineklik

Plise Sineklik Özellikleri

Kandilli plise sineklik sistemleri, yeni ve kullanımı kolay ürünlerdir. Özellikleri, isminden gelir, pileli tülü sayesinde katlanarak açılıp kapanan modellerdir.

Yeni ve modern bir sistem olan plise sineklikler, günümüzde her alanda kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Plise sinekliği adı üstünde pileli yani akordiyon sineklik olarak bilinir. Sineklik sisteminde herhangi bir mekanizma sistemi yoktur. Tül kısmı özel olup katlanabilir şekilde imal edilir. Pileli şekilde katlanan tülün üst, orta ve alt kısımlarından ince özel ipleri geçirilerek tülün kullanılan alüminyum profil içinde hareket etmesini sağlar. Dar ve sıkıntılı kapılara yönelik alternatif bir sistemdir. Plise sinekliklerin tülü tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. Tül katlanarak kendi haznesine toplanır, bu hazne tülü tüm yağış, pis, tozdan korumak için tasarlanmıştır.

Plise sineklikler, diğer tüm sineklik modellerin yetersiz kaldığı her noktada devreye girer. Hemen tüm alanlarda ve çok geniş pencere ve kapı sistemlerinde uygulanabilmektedir.

Kandilli Plise Sineklik Fiyatları

Pileli diğer bir adıyla kandilli plise sineklik fiyatları istenilen ölçü ve renklere göre değişmektedir. Standart bir fiyat listesi ile size bilgi vermek bu konuda yanlış bir fiyatlandırma yapılmasına neden olur. Plise sineklik fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Plise sineklik fiyatlandırmasını yapabilmek için öncelikle uygulanacak pencere veya kapının net ölçüleri gerekmektedir. Pencere veya kapının açılan kanat kısmını enini ve boyunu ölçün, aldığınız ölçüzüne 2 cm ekleyerek plise sinekliğin net ölçüsünü çıkarmış olursunuz.

Aldığınız ölçüyü bizi arayarak istediğiniz modeli ve rengi belirterek pencerenize veya kapınıza yapılacak plise sinekliğin fiyatı ve maliyeti hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Genel olmasa da, birçok sineklik firmalarında şu şekilde fiyatlandırmalar gözüküyor. Örneğin 50x100 pencere gibi ölçüler üzerinden fiyatlandırmalar yaparak müşterileri kendilerine çekmek için ucuz fiyat koyarlar. Aslında 50x100 gibi pencere standartı yoktur. Genel standart 60x120'dir. Eğer pencereleriniz 50x100 değilse normal fiyat uygulaması yaparak sizlere pencereniz standartın üstünde diyerek plise sineklik fiyatlarını değiştirirler.

Bu durum bizim ilkelerimize aykırı olmasından ötürü müşterilerimize telefon ile net ölçülerini aldıktan sonra plise sineklik fiyatları hakkında bilgi vererek aklınızı karıştırmayız.

Plise Sineklik Ölçü Alma

Plise sineklik ölçüsü aşağıdaki şemaya bakarak alabilir veya bizleri arayarak sineklik ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgi alabilirsiniz.

Plise sineklik ölcüsü yukarıdaki resimde gösterildiği gibi alınır. Alınan ölçüye plise sineklik net ölçüsünü çıkarmak için 2 cm eklenir. Aldığınız ölçü sinekliğinizin montaj ölçüsü olup net dış ölçü olarak nitelendirilir.

Kandilli Sineklik - Pimapen Sineklik

Kandilli sineklik, bölge genelinde ücretsiz keşif ve montaj hizmeti vermektedir. İstanbul ilinde geniş servis ağımız ve profesyonel teknik montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz. Kandilli sineklik ürünlerimiz hakkına detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir veya sitemizi gezerek sineklik modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kandilli ve çevresi için ücretsiz keşif imkanımız bulunmaktadır. Kandilli sineklikci arayarak ölçülendirme konusunda destek alabilir veya sitemizdeki linkleri takip ederek sineklik ölçülerini nasıl alacağınız ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ölçülerinizi Whatsapp veya Telefon ile bizlere ulaşarak kandilli sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.