Üsküdar Kedilik
Kapı Sineklik


Üsküdar kedilik kapı sineklik, bir çok alanda uygulanabilen içe veya dışa açılır alüminyum telli sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Alüminyum, Panjur Önü, Özel renkler uygulanabilen pratik bir üründür.


Fiyatlar İçin Bize Ulaşın

KEDİLİK KAPI SİNEKLİK
(İçe ve Dışa açılır)


Kedilik kapı sineklik, kapıların dış kısmına monte edilen, içe veya dışa doğru açılabilen, alüminyum telli sistemlere kedi kapı sineklik denir. Birçok model ve renklerde üretilebilir. Pencere veya kapınızın renklerinde ve desen yapısına göre özel boyamalar yapılabilir.


Kedilik Kapı Sineklik Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır.

Kedi kapı sineklik sistemleri her alanda uygulanabilir, balkon kapıları, iç mekan oda kapılarında kasalı ve kasasız şekilde üretilerek uygulanabilmektedir. Kedi kapı sineklik sistemleri istenilen ölçü ve ebatlar üretilebilir.


Üsküdar Kedilik Kapı Sineklik Temizlenebilir mi ?

Kedi sineklikler temizlenebilir. Tak çıkar özelliği ile, mevcut kapınızdan alıp banyo da su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Kedilik sineklik sistemlerinizi kesinlikle deterjanlı su ile yıkamayınız.


Kedilik Kapı Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Kedi sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri fiberglass olup güneş ve sigara yanıklarına dayanıklıdır. Menteşeli sineklik ürünlerimiz pencere veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.

Üsküdar Kedilik Kapı Fiyatları İçin Whatsapp'tan Yaz