Üsküdar Kedilik
Pencere Sineklik


Üsküdar kedilik pencere sineklik, bir çok alanda uygulanabilen pratik içe açılır sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Alüminyum, Panjur Önü, Özel renkler uygulanabilen pratik bir üründür.


Fiyatlar İçin Bize Ulaşın

KEDİLİK PENCERE SİNEKLİK
(İçe Açılır)


Kedilik pencere sineklik, pencerelerin dış kısmına monte edilen, içe doğru pencere gibi açılabilen, alüminyum telli sistemlere kedilik sineklik denir. Bir diğer adı içe açılır veya alüminyum telli sineklik olarak bilinir. Birçok model ve renklerde üretilebilir. Pencere veya kapınızın renklerinde ve desen yapısına göre özel boyamalar yapılabilir.


Kedilik Pencere Sineklik Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır.

Kedilik pencere sineklik sistemleri her alanda uygulanabilir, pencerelerde, iç mekan oda kapılarında kasalı ve kasasız şekilde üretilerek uygulanabilmektedir. kedi sineklik sistemleri istenilen ölçü ve ebatlar üretilebilir.


Üsküdar Kedilik Pencere Sineklik Temizlenebilir mi ?

Kedi sineklikler temizlenebilir. İçe açılır özelliği ile, mevcut pencerenizden alıp banyo da su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Kedi sineklik sistemlerinizi kesinlikle deterjanlı su ile yıkamayınız.


Kedi Pencere Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Kedi sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri fiberglass olup güneş ve sigara yanıklarına dayanıklıdır. Menteşeli sineklik ürünlerimiz pencere veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.

Üsküdar Kedi Pencere Fiyatları İçin Whatsapp'tan Yaz