Üsküdar Menteşeli
Pencere Sineklik


Üsküdar menteşeli pencere sineklik, bir çok alanda uygulanabilen pratik tak çıkar sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Alüminyum, Panjur Önü, Özel renkler uygulanabilen pratik bir üründür.


Fiyatlar İçin Bize Ulaşın

MENTEŞELİ PENCERE SİNEKLİK
(Pratik Tak Çıkar)


Menteşeli sineklik, pencerelerin dış kısmına monte edilen, sağa veya sola, dış kısma doğru pencere gibi açılabilen sistemlere menteşe sineklik denir. Bir diğer adı pratik sineklik veya tak çıkar sineklik olarak bilinir. Birçok model ve renklerde üretilebilir. Pencere veya kapınızın renklerinde ve desen yapısına göre özel boyamalar yapılabilir.


Menteşeli Pencere Sineklik Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır.

Menteşeli sineklik sistemleri her alanda uygulanabilir, balkon kapıları, pencerelerde, iç mekan oda kapılarında kasalı ve kasasız şekilde üretilerek uygulanabilmektedir. Menteşeli sineklik sistemleri istenilen ölçü ve ebatlar üretilebilir.


Üsküdar Menteşeli Pencere Sineklik Temizlenebilir mi ?

Menteşeli sineklikler temizlenebilir. Tak çıkar özelliği ile, mevcut pencerenizden alıp banyo da su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Menteşeli sineklik sistemlerinizi kesinlikle deterjanlı su ile yıkamayınız.


Menteşeli Pencere Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Menteşeli sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri fiberglass olup güneş ve sigara yanıklarına dayanıklıdır. Menteşeli sineklik ürünlerimiz pencere veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.

Üsküdar Menteşeli Pencere Fiyatları İçin Whatsapp'tan Yaz