Üsküdar Plise
Cam Balkon Sineklik


Üsküdar plise cam balkon sineklik, tüm cam balkon sistemleri ile uyumlu olarak üretilir. Katlanır cam, sürgülü cam veya askılı cam sistemlerine göre üretilerek yerine montajlanır.


Fiyatlar İçin Bize Ulaşın

KARTAL PLİSE
CAM BALKON ÖNÜ SİNEKLİK


Plise cam balkon önü sineklik, diğer bir adıyla pileli katlanır akordiyon sineklik sistemleri estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik çeşididir.


Plise Cam Balkon Sineklik Hangi Alanlarda Kullanılır.

Pileli cam balkon önü sineklik ürünleri katlanır cam balkoni sürgülü cam balkon veya üstten askılı gibi birçok modellerde kullanılabilir.


Üsküdar Plise Cam Balkon Sineklik Temizlenebilir mi?

Katlanır plise cam balkon sineklikler temizlik acısından ev hanımlarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Özelliklerinden biri üstünde toz tutmamasıdır. Tülün üstündeki tozu dökmek için sinekliği açıp kapatmanız yeter. Altındaki raya dökülen tozları elektrik süpürgesi ile temizleyebilirsiniz.

Plise sineklik açıldığında bir kutu içine toplanarak açılır. Bu kutu sinekliğinizi kış mevsimin dış hava koşullarından korunmasını sağlayarak kirlenmesini ve eskimesini engeller. Katlanan kutu kısmını sinekliği kapalı konuma getirerek içini temizleyebilir, tozlardan arındırabilirsiniz.


Plise Cam Balkon Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Plise sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri özel tül olup standart tüllerden değildir. Daha kalın ve uzun ömürlü olacak şekilde imal edilir. Plise sineklik ürünlerimiz cam balkona uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.

Üsküdar Plise Cam Balkon Fiyatları İçin Whatsapp'tan Yaz

NOT:Üsküdar plise cam balkon önü sineklik, cam balkon renginize uyumlu bir şekilde üretilebilir. Sayısız renk kartelamızla tüm sineklik profilleri statik boya ile boyanarak dilediğiniz renk uygulanabilir.