Üsküdar Duble
Plise Sineklik


Üsküdar duble plise sineklik, bir çok alanda uygulanabilen yeni nesil sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Ahşap, Alüminyum, Panjur Önü, Özel ve Dar alanlara uygulanabilen pratik bir üründür.


Fiyatlar İçin Bize Ulaşın

KARTAL DUBLE PLİSE, PİLELİ SİNEKLİK
(Katlanır Sineklik)


Plise duble sineklik, diğer bir adıyla pileli katlanır akordiyon sineklik sistemleri estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik çeşididir.


Plise Duble Sineklik Hangi Alanlarda Kullanılır.

Pileli duble sineklik ürünleri birçok kapı ve pencere sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pimapen pvc doğrama sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama ve demir doğrama sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar için en ideal sistemlerden biridir. Panjurlu bir kapı, pencere veya önü demirli bir doğrama varsa çiftli plise sineklik kullanımı acısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.


Üsküdar Duble Plise Sineklik Temizlenebilir mi?

Katlanır duble sineklikler temizlik acısından ev hanımlarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Özelliklerinden biri üstünde toz tutmamasıdır. Tülün üstündeki tozu dökmek için sinekliği açıp kapatmanız yeter. Altındaki raya dökülen tozları elektrik süpürgesi ile temizleyebilirsiniz.

Plise sineklik açıldığında bir kutu içine toplanarak açılır. Bu kutu sinekliğinizi kış mevsimin dış hava koşullarından korunmasını sağlayarak kirlenmesini ve eskimesini engeller. Katlanan kutu kısmını sinekliği kapalı konuma getirerek içini temizleyebilir, tozlardan arındırabilirsiniz.


Plise Duble Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Plise sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri özel tül olup standart tüllerden değildir. Daha kalın ve uzun ömürlü olacak şekilde imal edilir. Plise sineklik ürünlerimiz pencere veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.

Üsküdar Plise Duble Fiyatları İçin Whatsapp'tan Yaz