Üsküdar Plise
Pileli Perde


Üsküdar plise perde, estetik görünümü ve kullanım kolaylığı ile en çok tutulan sistemlerden biridir. Birçok alanda uygulanan, örneğin, cam balkon, pencere, kapı ve dar alanlar için ideal bir sistemdir. Özel renk seçenekleriyle evinize uygun perdeyi beraber seçelim.


Fiyatlar İçin Bize Ulaşın

KARTAL PLİSE PİLELİ PERDE
(Katlanır Perde)


Plise perde, diğer bir adıyla pileli katlanır akordiyon perde sistemleri estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan perde çeşididir.


Plise Pileli Perde Hangi Alanlarda Kullanılır.

Pileli perde ürünleri birçok pencere ve cam balkon sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pimapen pvc pencere sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ve cam balkon sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar için en ideal sistemlerden biridir.


Üsküdar Plise Pileli Perde

Katlanır perde temizlik acısından ev hanımlarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Özelliklerinden biri üstünde toz tutmamasıdır. Tülün üstündeki tozu dökmek için perdeyi açıp kapatmanız yeter. Altındaki raya dökülen tozları elektrik süpürgesi ile temizleyebilirsiniz.


Plise Pileli Perde Ömrü Ne Kadardır?

Plise perde kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Perde özel tül olup standart tüllerden değildir. Daha kalın ve uzun ömürlü olacak şekilde imal edilir. Plise perde ürünlerimiz pencere cam balkon veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.

Üsküdar Plise Pileli Fiyatları İçin Whatsapp'tan Yaz